Sprawdź opinie!

Rezerwacje i informacja (+48) 536 866 985 G

Regulamin ...bardzo prosimy o jego przestrzeganieSerdecznie witamy w Sokolskich Chatach.
Mamy nadzieję, że przestrzeganie niniejszego regulaminu pomoże nam zapewnić Państwu zadowolenie z wypoczynku, a jednocześnie jego sprawną organizację.
Gospodarze Sokolskich Chat służą wszelką pomocą i są do Państwa dyspozycji w domu lub pod numerem telefonu 536-866-985 i 510-635-015.


Rezerwacja

Gwarancją rezerwacji jest jej telefoniczne potwierdzenie oraz wpłata ustalonego zadatku na konto podane przez gospodarzy.

Meldunek

Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu przedstawiając dokumenty tożsamości.

Należność za pobyt

Należność za pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, z przyczyn od nas niezależnych należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

Doba noclegowa

Doba noclegowa rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy się o 11.00 w dniu wyjazdu.

Parking

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje, czystość i strefa prywatna

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca.
Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę.
Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.
Gospodarze Sokolskich Chat nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach.

Palenie papierosów

Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie posesji obowiązuje całkowity zakaz palenia. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w miejscu wyznaczonym przez właściciela.

Dyskrecja

Osobom obcym nie udzielmy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdej osoby.

Reklamacje

W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Pobyt ze zwierzętami

Akceptujemy zwierzęta po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem.
Nie wyrażamy zgody, aby zwierzęta spały w naszej pościeli i pozostawały same w chatce - obowiązkowo posłanie i miski dla nich.
Na terenie posesji psy prowadzimy na smyczy. Wyznaczone jest miejsce ich swobodnego wybiegu. Pobieramy opłatę w zależności od wielkości i rodzaju zwierzątka.

Bezpieczeństwo

Na terenie całego obiektu, a w szczególności na placu zabaw, za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają ich opiekunowie.
W uzasadnionych przypadkach (np. pojawiający się dym czy otwarte okno w czasie burzy) gospodarz może wejść do domku pod nieobecność gość.

W okresie grzewczym przy paleniu w kominku należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać rad gospodarza. Opał w tym okresie jest bezpłatny. Drzewo na ognisko lub grilla jest płatne.

Życząc udanego wypoczynku prosimy o zachowanie kultury przy spożywaniu alkoholu by swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom.